Новини

Адвокати АО “Радзієвський і Яровий” оскаржили рішення АМКУ про накладання штрафу на ІМПЕЛ ГРІФФІН ГРУП

Господарський суд м. Києва відкрив провадження за позовною заявою про визнання недійсним рішення АМКУ про накладення штрафу в розмірі 32569334,00 грн. на ТОВ «Імпел Гріффін Груп».

Своїм рішенням № 200-р від 04.04.2019 р. АМКУ наклав на клієнта АО «Радзієвський і Яровий» грошовий штраф в розмірі 32569334,00 грн. начебто за антиконкурентні узгоджені дії у вигляді спотворення результатів торгів.

Адвокати АО «Радзієвський і Яровий» оскаржили зазначене рішення до Господарського суду м. Києва, вважаючи його незаконним, необґрунтованим та таким, що не відповідає фактичним обставинам участі ТОВ «Імпел Гріффін Груп» в торгах. Ухвалою Господарського суду м. Києва від 03.07.2019 позовну заяву було прийнято до розгляду та порушено провадження у справі.

«Те, що АМКУ наклав на відому компанію з іноземними інвестиціями такий величезний штраф, не розібравшись та не підтвердивши свої доводи адекватними доказами, викликає подив та розчарування. Поки одні намагаються всіма силами підняти українську економіку та залучити іноземних інвесторів в нашу державу, інші, здається, роблять все можливе для того, щоб відлякати тих інвесторів, які, не дивлячись на існуючі проблеми та перепони, продовжують працювати в Україні. Адвокати АО «Радзієвський і Яровий» застосують свої найкращі практики для того, щоб добитися скасування незаконного рішення регулятора», – сказав керуючий партнер АО «Радзієвський і Яровий» Юрій Радзієвський.

Компанія Імпел Гріффін Груп  є однією з найуспішніших і надійних сервісних компаній в Україні, які працюють за європейськими стандартами. За час свого існування компанія Імпел Гріффін Груп розширила спектр своїх послуг від професійного прибирання (2008 рік) до комплексного обслуговування нерухомості та загальнобудівельних робіт.