Новини

АО “Радзієвський і Яровий” захистить інтереси Імпел Гріффін Груп в судовому спорі з АМКУ

АО “Радзієвський і Яровий” уклало договір про надання правової допомоги з компанією Імпел Гріффін Груп. Предметом співпраці стане представництво інтересів компанії при оскарженні розпорядження АМКУ про накладення штрафу в розмірі 32,5 млн. гривень.

“Підставою для накладення штрафу, на думку АМКУ, стало вчинення Імпел Гріффін Груп антиконкурентних узгоджених дій під час участі в тендері Міноборони. Уважно ознайомившись з матеріалами справи і відібравши пояснення у співробітників ТОВ “Імпел Гріффін Груп”, ми дійшли висновку, що санкції АМКУ абсолютно безпідставні. Ми використаємо наші кращі практики і досвід, щоб довести це в судах” – сказав керуючий партнер АО “Радзієвський і Яровий” Юрій Радзієвський.

Компанія Імпел Гріффін Груп  є однією з найуспішніших і надійних сервісних компаній в Україні, які працюють за європейськими стандартами. За час свого існування компанія Імпел Гріффін Груп розширила спектр своїх послуг від професійного прибирання (2008 рік) до комплексного обслуговування нерухомості та загальнобудівельних робіт.