Адвокатське об’єднання «Радзієвський і Яровий»

Адвокатське об’єднання «Радзієвський і Яровий» консолідує професіоналів, насамперед, у сфері кримінального права та процесу. Наша спеціалізація є вузько направленою, що дозволяє спрямовувати всі зусилля на отримання бажаного для Клієнта результату. Ми працюємо у класичних традиціях діяльності адвокатури, якими є високі етичні стандарти, відданість справі, лояльність Клієнту, професіоналізм, відповідальність.

Створення Адвокатського об’єднання є наслідком об’єднання зусиль адвокатів Юрія Радзієвського та Анатолія Ярового, котрі мають чималий особистий професійний досвід та надбання, з якими Ви можете ознайомитись у розділі «Команда». Ми не прихильники гучних слів, адже за нас говорять наші справи і репутація.
З метою надати Клієнту можливість комплексного вирішення його проблем і потреб, ми також надаємо послуги у сфері корпоративного права та представництва інтересів у судах.
Адвокатське об’єднання є членом Європейської бізнес Асоціації, Американської торговельної палати, Британської торговельної палати.