Cправа «Енергоатому»

Cправа «Енергоатому» (ймовірне заволодіння грошовими коштами «Южноукраїнської АЕС» при здійсненні державних закупівель), яка з 2016 року розслідується НАБУ. Клієнтам оголошено підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 209 КК України. Слідство на даний час завершено.

Справа “Укрзалізниці”

Cправа про ймовірне заволодіння грошовими коштами «Укрзалізниці» при здійсненні державних закупівель, порушена НАБУ у 2016 році. Клієнти – посадові особи компанії-виробника, яка не брала участі у державній закупівлі. Підозру оголошено за ч. 5 ст. 191 КК України. Слідство на даний час триває.

Справа «Alpcot Agro»

Захист прав компанії «Alpcot Agro» (Швеція) при здійсненні нею купівлі компанії Landkom International PLC та її дочірніх компаній на Україні (агробізнес) від подальших недобросовісних дій зі сторони попередніх власників Landkom, які полягали у штучному створенні прихованої кредиторської заборгованості та спробах відновити корпоративний контроль над компанією. Суд поставив крапку у цьому спорі, відновивши права Клієнта на суму понад 50 млн. дол. США.